Naujienos

Caritas Advento paramos akcija „Gerumas mus vienija“ (2018)

Jau tradicija tapusi Caritas Advento paramos akcija „Gerumas mus vienija“ ir šiais metais kviečia dalintis gerumu. Paramos akcijos tikslas – surinkti lėšų ir pagelbėti labiausiai stokojantiems ir vargstantiems asmenims parapijose.

Paramos akciją „Gerumas mus vienija“ apibūdina keturi žodžiai:

Adventas – tai vidinio džiaugsmo ir susikaupimo metas. Tai ne pasyvaus lūkuriavimo laikas, bet nepaliaujamo budėjimo ir veiklios meilės laikas.

Malda - apmąstant Dievo Žodį, yra tarsi kelias, vedantis per šią širdies perkeitimo, gyvenimo apmąstymo kelionę. Ji yra tarsi vidinis kompasas, padedantis mums šį laiką išgyventi kaip tikėjimo įvykį.

Bendrystė su vargstančiaisiais mums primena Jėzų, gimusį tvartelyje, nes tie, kurie turėjo visko užtektinai, Jo nepriėmė. Atsigręždami į tuos, kuriems trūksta būtiniausių dalykų, mes keičiamės patys ir parengiame tikrąjį Betliejų savo širdyje.

Caritas tarnystė visų pirma liudija Dievo meilę, Jo gerumą. Tai Jis mus vienija. Tas, kas patyrė Dievo meilę, gailestingumą, yra kviečiamas juo dalytis.

Kviečiame Jus advento pradžioje įsivardinti savo pasiryžimą šiam laikui, parūpinti savo namams Advento vainiką, įsigyjant Caritas žvakelę paaukoti vargstantiesiems, melstis kiekvieną advento sekmadienį ir paraginti kitus sąmoningai išgyventi šį laukimo laikotarpį!

Pasiryžimai adventui gali būti labai įvairūs – vienišą aplankyti, susitaikyti, užmirštą prisiminti, atkurti santykį, susitikti su senai matytu, pavaišinti, kitą pavaduoti, melstis už Lietuvą, paaukoti, pasiryžti savanorystei ar kitam geram darbui.

Kviečiame Advento piligrimystei į širdies Betliejų! Gerumas mus tevienija!

Caritas - Kaišiadorių vyskupija

« atgal