Naujienos

ATMINTINĖ vykstantiems į Beatifikacijos iškilmę Vilniuje!

Birželio 25 d. kviečiame visus į Garbingojo Dievo tarno Teofiliaus Matulionio beatifikaciją katedros aikštėje Vilniuje!

Vykstantys į beatifikaciją savarankiškai kviečiami planuoti kelionę iš anksto ir pasilikti laiko susirasti vietą automobiliui toliau nuo senamiesčio. Senamiestyje, Katedros aikštės prieigose, bus draudžiamas eismas. Vilniečiai prašomi naudotis viešuoju transportu. Kviečiame atvykti į Katedros aikštę nuo 10 val., kada bus atidaromi sektoriai. Atvykusieji anksčiau pateks į artimesnius sektorius. 12 val. Katedros aikštėje prasidės programa. Prieš šv. Mišias vyks birželinės - Švč. Jėzaus Širdies pamaldos. Šv. Mišios prasidės 14 val., baigsis apie 16.50 val.

Piligrimus prašome pasiimti vandens, pasirūpinti apsauga nuo saulės, lietpalčiu, jeigu numatomas lietus, galima turėti sulankstomas kėdutes. Prašytume į Beatifikaciją nesinešti didelių sunkių daiktų.

Prašome kiekvieną žmogų įeinant į sektorių paimti savanorio duodamą vienspalvę apyrankę, kuri bus leidimo į sektorių ženklas (sektoriai bus sužymėti apyrankių spalvomis) bei galimybė išėjus vėl sugrįžti į tą pačią vietą. Taip pat įeidami gausite Beatifikacijos knygelę, kuri skirta sekti šv. Mišių eigą. Šv. Mišios bus švenčiamos lotynų kalba.

Kilus klausimams kreipkitės į savanorius Katedros aikštėje. Veiks Informacijos palapinė, budės greitosios pagalbos automobilis, stovės stendai su Katedros aikštės schema. Taip pat bus galimybė įsigyti katalikiškų leidinių.

Po Beatifikacijos sarkofagas su palaimintojo Teofiliaus relikvijomis bus įneštas į Katedrą, kur iki 23 val. kiekvienas galės ateiti pasimelsti. Pridėjus maldingą paveikslėlį ar kitą devocionaliją prie sarkofago, ji taps trečio laipsnio relikvija.

Komunikacijos koordinatoriai - vilnensis.lt / teofilius.lt

« atgal