Naujienos

Kviečiame piligrimystei į FATIMĄ - 2017 m. spalio 19-22 d.

Fatima (Portugalijoje) - viena reikšmingiausių Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vietų pasaulyje. 2017 metais čia švenčiamas Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo Fatimoje 100 metų jubiliejus.

Lietuvos Vyskupai kviečia visus tikinčiuosius jungtis į Lietuvių piligrimystę vykstant į šią visame pasaulyje garsią šventovę.

PILIGRIMYSTĖS PROGRAMA:

Spalio 19 d. (ketvirtadienis) - Atvykimo diena // Skrydis Vilnius – Lisabona. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Fatimoje. Vakaro malda. Pažintis su Šventove.

Spalio 20 d. (penktadienis) - Malda apsireiškimo vietoje, Kryžiaus kelias Fatimos apylinkėse, asmeninė piligrimystė į Piemenėlių gimtąjį kaimą Ajustrel.

Spalio 21 d. (šeštadienis) - vakare - Rožinio procesija su žvakėmis Fatimos šventovės centrinėje aikštėje. Dieną rekomenduojame aplankyti Fatimos ir aplinkinius UNESCO objektus gretimuose miesteliuose (Batalha, Tomar, Alcobaca).

Spalio 22 d. (sekmadienis) - 10 val. - šv. Mišios lietuvių piligrimams, kurias aukos Lietuvos vyskupai ir kunigai didžiojoje Fatimos bazilikoje. Grįžimas į Lietuvą // Skrydis Lisabona - Vilnius.

Norintieji gali spalio 19 d. vykti užsakomaisiais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus į Lisaboną, iš kur piligrimai užsakytais autobusais bus pervežami Fatimą. Spalio 22 d. tokiu pačiu būdu bus grįžtama atgal iš Fatimos į Vilnių. Piligrimai bus apgyvendinti Fatimoje ar jos apylinkėse esančiuose piligrimų namuose ar viešbučiuose.

Kadangi iš anksto užsakomi lėktuvų reisai bei viešbučiai, iki kovo 25 d. reikia pateikti šiuos duomenis: vardas, pavardė, tel. numeris, el. pašto adresas, gimimo data, paso (arba tapatybės kortelės) numeris, išdavimo data ir iki kada galioja. Privalomas pradinis įnašas - 100 EUR. Į piligrimų sąrašus įrašoma tik gavus visus (aukščiau) išvardintus duomenis ir įnašą.

Kaišiadorių vyskupijos piligrimus - pavienius ar grupes - prašome registruotis ir pinigus perduoti per Šiaulių vyskupiją, kuri rūpinasi šios kelionės organizavimu. Registracija: tel. 8 41 521 110 (nuo 9.00 iki 13.00 val.) arba el. paštu siauliukurija@gmail.com Pinigus siųsti: Šiaulių vyskupijos kurija, Į/k: 192072230, AB Šiaulių bankas A/s LT097180000002700215.

Orientacinė kelionės kaina vienam žmogui (įskaitant bagažą iki 20 kg.) - 550 EUR. Į šį pasiūlymą įeina: užsakomasis skrydis Vilnius-Lisabona-Vilnius - 375 EUR; autobusas Lisabona-Fatima-Lisabona - 25 EUR; apgyvendinimas - 3 naktims su pusryčiais - 150 EUR.

Į šią piligrimystę galima jungtis ir savarankiškai vykstant - pėsčiomis, dviračiais, automobiliais, autobusais ar kitomis priemonėmis.

Daugiau apie Fatimos Jubiliejų - http://www.fatima.pt/en

Kaišiadorių vyskupijos kurija

« atgal