Vyksta registracija į Nacionalinį Gailestingumo kongresą Vilniuje (2016)

2016 m. gegužės mėnesį Vilniuje vyks Nacionalinis Gailestingumo kongresas - pagrindinis Ypatingojo Gailestingumo Jubiliejaus renginys Lietuvoje. Svarbiausi kongreso renginiai - gegužės 7 d. (šeštadienį) - teminės konferencijos ir užsiėmimai įvairiose Vilniaus bažnyčiose, po pietų - Susitaikinimo pamaldos ir šv. Mišios arkikatedros aikštėje bei vakarinis koncertas. Gegužės 8 d. (sekmadienį) - kongreso dalyviai kviečiami į iškilmingą procesiją per Vilnių (nuo LR Seimo iki arkikatedros), prašant Dievo gailestingumo, ir Eucharistijos šventimui arkikatedros aikštėje.

Iki gegužės 1 d. vyksta dalyvių registracija internetu, adresu "reg.kongresas.lt". Kas vyks neužsiregistravę, taip pat turės galimybę dalyvauti kongrese, nes visi renginiai atviri.

Gailestingumo kongreso programa ir kontaktai skelbiami adresu "kongresas.lt", taip pat vyskupijos parapijų skelbimų stenduose. Kviečiame dalyvauti.

Kurijos info