Lietuvos Šeimos centrų konferencija Kaišiadoryse (2015)

2015 m. kovo 21 d. Kaišiadoryse vyko metinė Lietuvos Šeimos centrų konferencija tema: „Sužadėtinių rengimas santuokai: iššūkiai, poreikiai, galimybės“.

Konferencijos programa:

- Konferencijos atidarymas ir vietos vyskupo J. Ivanausko žodis sužadėtinių rengėjams..

- „Rengimo Santuokos sakramentui metodai pagal Bažnyčios mokymą. Lietuvos patirtis ir problemos“ - dr. N. Liobikienė (Kaunas)..

- „Rengimo Santuokos sakramentui praktikos perspektyvos atsižvelgiant į Šeimos Sinodo įžvalgas” – psichol. A. Petronis (Vilnius)..

- Šv. Mišios Kaišiadorių katedroje..

- Popietinėje dalyje - darbas grupėse..

Konferencijos vyko Kaišiadorių kultūros ir meno centre. Daugiau informacijos - Kaišiadorių vyskupijos šeimos centras, el. paštas: seimos.c@ks.lcn.lt arba Lietuvos šeimos centras, el. paštas: lsc@lcn.lt