Mons. dr. Algirdas Jurevičius: Knyga apie Diakonatą (2013)

Pasirodė nauja mons. dr. Algirdo Jurevičiaus knyga „Diakonatas. Teologija ir praktika“ (Kaunas 2013).

Knygoje glaustai pristatyta diakonija kaip viena iš pagrindinių Bažnyčios funkcijų ir jos sakramentinis įpavidalinimas – diakonatas. Knygoje į diakonatą žvelgiama kaip į pamatinę Bažnyčios struktūros dalį, atskleidžiant jo istorines ištakas, raidą, tarnystės pakilimus ir krizes, taip pat svarstomos įvairios bažnytinės diakonijos galimybės šiuolaikiniame pasaulyje. Daug dėmesio knygoje skiriama diakonatui kaip nuolatinei tarnybai Bažnyčioje atkurti ir įtvirtinti Lietuvoje.

Autorius šią temą išsamiai yra nagrinėjęs ir apgynęs teologijos mokslų daktaro disertaciją Frankfurto prie Maino Sankt Georgen aukštojoje filosofijos–teologijos mokykloje.

Kaišiadorių vyskupijos kurija