Naujienos

Kaišiadorių dekanato jaunimo susitikimas Kaišiadoryse (2012 11 30 – 12 01)

2012 m. lapkričio 30 – gruodžio 1 d. Kaišiadorių vyskupijos sielovados centre, Kaišiadoryse, vyko priešadventinis jaunimo susitikimas „Tikiu“. Į šį renginį buvo pakviesti jaunuoliai iš Kaišiadorių dekanato ir dalyvavo 57 asmenys iš įvairių dekanato parapijų.

Šio susitikimo metu buvo gvildenama Tikėjimo tema - "tikėjimas ir aš - kaip tikėjimą išgyvenu kasdienybėje", taip pat kalbėta ir apie adventą, kad sąmoningai ir prasmingai išgyventume šį "laukimo" momentą. Aktualias mintis Tikėjimo tema jaunimui pristatė mons. Algirdas Jurevičius, Kaišiadorių vyskupijos generalvikaras. Susitikime liudijo – dalinosi tikėjimo patirtimi kun. Tadas Piktelis, Kaišiadorių parapijos vikaras, ir vyskupijos Jaunimo centro savanorė Justina; jaunimas žiūrėjo filmą apie Chiara Luce - jaunuolę, kuri liudijo kaip lemtingus gyvenimo įšukius priimti su tikėjimu; šis filmas, kaip sakė jaunimas, ypač juos palietė, jog „jaunuolė savo mirčiai - susitikimui su Dievu ruošiasi kaip šventei“...

Šalia teminių užsiėmimų, rekreacinių akimirkų, jaunimas skyrė laiko apmąstymai, adoracijai, ruošėsi ir ėjo išpažinties, dalyvavo šv. Mišiose; jiems paliko įspūdį Mišių liturgija, kuri ryto Mišiose katedroje jungiama su liturginėmis valandomis, kurias kalba daugelis mišių dalyvių. Šio renginio metu taip pat buvo pristatytos Jaunimo dienos, kurios vyks kitais metais Kaune.

Jaunimas džiaugėsi galimybe susiburti - pabūti kartu, galimybe paliesti aktualias temas, kartu melstis...

Ses. Jolanta FMA. Kaišiadorių dekanato jaunimo vadovė

« atgal