Naujienos

Kun. G. Nachtwei seminaras Kaišiadoryse (2012)

Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centras šiais metais jau 20-tą kartą sulaukė svečių iš Vokietijos, Magdeburgo vyskupijos; kun. dr. G. Nachtwei su savo komanda, kaip įprasta, ir šiais metais vedė seminarus tikybos mokytojams, mokiniams ir iki mokyklinio amžiaus vaikams.

Rugpjūčio 7 - 8 d. vyko kvalifikacijos kėlimo seminaras tikybos mokytojams bei katechetams tema „Tarp gėrio ir blogio. Mano, kaip krikščionio, gyvenimas šiuolaikiniame pasaulyje“. Seminaro metu buvo aptariami šiandieninio pasaulio keliami iššūkiai krikščionims, pateiktos praktinės užduotys bei metodinės priemonės. Seminarą vainikavo šv. Mišios Kaišiadorių katedroje, kurias celebravo Kaišiadorių vyskupas emeritas J. Matulaitis ir kun. G. Nachtwei. Sustiprinti Dievo žodžio ir bendrystės Eucharistijoje seminaro dalyviai buvo kviečiami stiprinti gėrį pasaulyje, kuris didele dalimi priklauso ir nuo mūsų - kiek aš skleidžiu gėrį aplinkui.

Rugpjūčio 9 - 10 d. vyko programa 9 – 11 metų vaikams. Dalyvavo 63 vaikai iš įvairių vyskupijos parapijų. Buvo gvildenama ta pati temą, kaip ir su mokytojais – kalbėta apie gėrį ir blogį. Šios seminaro organizatoriai ir vedėjai viliasi, kad šių užsiėmimų turinys - kaip tas grūdas geroje dirvoje - atneš ir vaisių...

Katechetikos centro informacija

« atgal