Gavėnios susitelkimo dieną Kaišiadorių vyskupijos parapijų aktyviesiems (2012 03 24)

2012 m. kovo 24 d. Guronių Rekolekcijų Namuose vyko Gavėnios susitelkimo dieną Kaišiadorių vyskupijos parapijų aktyviesiems. Organizavo - Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centras, vadovas - t. Severinas Holocher OFM, dalyvavo 37 asmenys iš įvairių Kaišiadorių vyskupijos parapijų. Dienos tema buvo skirta maldai. Įspūdinga buvo ne tik girdėti kalbant apie maldą, bet ir matyti, kaip tai daroma - lektorius fiziškai iliustravo, pavyzdžiui, maldos pozas, paaiškindamas, ką jos reiškia. Paskaitos buvo paremtos asmeniška t. Severino patirtimi bei pavyzdžiais iš gyvenimo. O tai labiausiai ir liečia... Sustiprinti jo žodžio, šv. Mišių aukos bei Susitaikymo sakramento malonės dalyviai išvyko į namus pripildyti, padrąsinti - iš t. Severino lūpų dažnai nuskambėdavo žodis „nebijokite!“ - ir gavę daug patarimų apie maldą. Tai belieka pritaikyti savo gyvenime, o Gavėnia – puikus tam laikas!

Kaišiadorių vyskupijos KC informacija