Naujienos

Kaišiadorių vyskupijos jaunimo išvyka į Vilnių (2010 12 29)

2010 m. gruodžio 29 d. Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras kartu su vyskupijos „Caritas“ organizavo jaunųjų savanorių edukacinę - rekreacinę išvyką į Vilnių. Nepaisant gausaus sniego ir šalčio išvykoje dalyvavo savanoriai iš Elektrėnų, Kaišiadorių ir Molėtų parapijų.

Susitikimas prasidėjo Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų namuose. Vaišinantis arbata, vyko nuoširdus pasidalijimas savanorystės patirtimi, kurio metu jaunuoliai prisiminė savo savanorystės pradžią, įvardino gilias, prasmingos ir auginančios tarnystės akimirkas. Skambėjo gražūs savanorių liudijimai:

„Per savanorystę atėjau į tikėjimą“ (Kęstutis). „Man savanorystė yra tikėjimo liudijimas. Tikėjimas be darbų nėra gyvas“ (Jolita). „Per savanorystę aš pati labai daug gaunu“ (Martyna). „Savanorystė teikia džiaugsmą, jos dėka keičiasi mano mąstymas“ (Tomas). „Savanorystė man yra gyvenimo būdas“ (Giedrė). „Gera daryti gera“ (Elvina). „Savanorystė yra dieviška patirtis. Sutikdami kitą mes sutinkame Dievą“ (s. Vincenta). „Smagu ir gera suteikti pagalbą“ (Viltaras).

Po viešnagės vienuolyne ir pasidalijimo paatirtimi išvyka tęsėsi Bažnytinio paveldo muziejuje. Gidės vadovaujami savanoriai susipažino su vertinga ir įdomia ekspozicija: liturginiais indais, relikvijoriais, bažnytine tekstile, paveikslais...

Išvykos pabaigoje grupė aplankė Vilniaus arkikatedros aikštėje įrengtą tradicinę prakartėlę ir grožėjosi šventiškai pasipuošusiu Vilniaus senamiesčiu...

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro informacija

« atgal