Apaštalinis Nuncijus pareiškė užuojautą dėl sudegusios Labanoro parapijos bažnyčios (2009 12 22)

Apaštalinis nuncijus Lietuvoje Jo Ekscelencija arkivysk. L. Bonazzi šių metų gruodžio 22 d. paskambinęs telefonu Kaišiadorių vyskupui J. Matulaičiui pareiškė užuojautą dėl sudegusios Labanoro parapijos bažnyčios. Nuncijus sakė, jog meldžiasi už šios parapijos bendruomenę ir remia moraliai, o esant galimybei, parems ir materialiai bažnyčios atstatymo darbus.

Šių metų lapkričio 24 d. Apaštalinis nuncijus arkivysk. L. Bonazzi lankėsi Kaišiadorių vyskupijoje. Vyskupijos Sielovados centre (Birutės g. 9, Kaišiadoryse) Nuncijus pristatė pranešimą vyskupijos kunigams, atsakė į klausimus, kartu pietavo. Nuncijui Kaišiadorių vyskupas padovanojo vyskupijos bažnyčių albumą su eksterjero ir interjero nuotraukomis, pakvietė apsilankyti vyskupijos parapijose.

Kurijos kancleris