Naujienos

Kaišiadorių vyskupijos Caritas įgyvendina naują projektą slaugos ir sielovados srityje (2009 11 04)

Šių metų spalio mėnesį Kaišiadorių vyskupijos Caritas pradėjo įgyvendinti naują projektą slaugos ir sielovados srityje. Kol kas šis projektas apsiriboja tik viena Kaišiadorių parapija. Pagal projektą „Modernus bendruomeninis šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimas“, šį projektą Kaišiadorių vyskupijoje inicijuoja ir skiria lėšas Lietuvos Caritas (projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo - sut. nr. NR. VP1–1.1–SADM–04–K–01–049).

Projektas skirtas darbingo amžiaus žmonėms, kurie giminystės ryšiais susiję su ligoniu arba senyvo amžiaus asmeniu, kurį slaugo arba prižiūri namuose. Projektas siūlo nemokamas socialines ir sielovadines bei bendruomenės slaugytojos paslaugas slaugomajam arba senyvo amžiaus žmogui, kurias teiks socialiniai darbuotojai bei savanoriai.

Socialinės paslaugos: pagalba buityje ir namų ruošoje, maisto pirkimas – ruošimas, informavimas, konsultavimas, lydėjimas į įvairias įstaigas, pabuvimas su slaugomuoju, išleidžiant artimąjį susitvarkyti būtinus reikalus ir kt.

Sielovadinės paslaugos: bendravimo, išklausymo, buvimo kartu, tarpininkavimo susitikimui su kunigu ir kt.

Bendruomenės slaugytojos paslaugos: sveikatos priežiūros paslaugos (vaistų suleidimas, pragulų priežiūra), pagalba ugdant socialinius įgūdžius ir kt.

Daugiau informacijos apie šį projektą - paslaugas galima gauti paskambinus arba užėjus į Kaišiadorių vyskupijos Caritas raštinę, adresas: Birutės g. 9, Kaišiadorys, 105 kabinetas, tel. 8 346 52848, mob. 8 670 59698.

Kaišiadorių vyskupijos Caritas

« atgal