Naujienos

Kviečiame į Šv. Rašto pažinimo seminarą Guronyse (2009 01 23-25)

2009 m. Lietuvos vyskupai skelbia Jubiliejiniais Evangelijos žinios tūkstantmetei Lietuvai metais, tad šių metų pirmoji programa Guronių Rožinio slėpinių kelio rekolekcijų namuose - bazinis, kiekvienam krikščioniui naudingas Šv. Rašto pažinimo seminaras (I dalis).

Dažnai skaitydami Šv.Raštą susiduriame su klausimais, kurių nepajėgiame atsakyti ne dėl to, kad jie dengtų tikėjimo slėpinius, bet todėl, kad per mažai žinome. Kartais neatsakyti ar neteisingai atsakyti klausimai atstumia mus nuo paties Šv.Rašto ir užveria duris Gerajai Naujienai, skirtai mūsų gyvenimams. Šių seminarų metu bandysime tas duris atverti. Į seminarą kviečiame kiekvieną, kuris nori atidžiai klausytis Dievo Žodžio ir juo gyventi.

Praktinė informacija

Seminaro pradžia: penktadienį (sausio 23 d.) 19 val. (atvykstančių laukiama nuo 17 val.); pabaiga – sekmadienį (sausio 25 d.) 14 val.

Kaip atvykti: Guronių rekolekcijų namai yra netoli Žaslių, kard. V.Sladkevičiaus tėviškėje. Važiuojant autostrada Vilnius - Kaunas už Elektrėnų sukama į dešinę pagal nuorodą Jonavos kryptimi (daugiau informacijos, kaip atvykti į rekolekcijų namus, rasite http://kaisiadorys.lt).

Atvykstant atsivežti: Šv. Raštą, užvalkalus patalynei, apavą vaikščioti namuose ir koplyčioje.

Šv. Rašto seminaro antroji dalis: planuojama 2009 m. gegužės 8 – 10 d.

Registracija ir smulkesnė informacija: kreiptis į ses. Juditą tel. 8-611 16801 arba el. paštu rekolekcijos_sje@hotmail.com

Eucharistinio Jėzaus seserys

« atgal