Sutvirtinimai, atlaidai ir minėjimai 2008 m. gegužės - rugpjūčio mėn. Kaišiadorių vyskupijoje

Sutvirtinimai

Gegužės 10 d. 19 val. - Sutvirtinimas Kazokiškių parapijos bažnyčioje.

Gegužės 17 d. 17 val. - Sutvirtinimas Elektrėnų parapijos bažnyčioje.

Birželio 1 d. 12 val. – Sutvirtinimas Stakliškių parapijos bažnyčioje.

Birželio 7 d. 18 val. - Sutvirtinimas Kaišiadorių parapijos bažnyčioje - katedroje.

Birželio 8 d. 12 val. – Sutvirtinimas Širvintų parapijos bažnyčioje.

Birželio 15 d. 12 val. - Sutvirtinimas Saldutiškio parapijos bažnyčioje.

Birželio 21 d. 12 val. - Sutvirtinimas Žiežmarių parapijos bažnyčioje.

Birželio 22 d. 11 val. - Sutvirtinimas Alytaus šv. Liudviko parapijos bažnyčioje.

Birželio 28 d. 18 val. - Sutvirtinimas Beižionių parapijos bažnyčioje.

Birželio 29 d. 11 val. - Sutvirtinimas Molėtų parapijos bažnyčioje.

Rugpjūčio 9 d. 11 val. - Sutvirtinimas Semeliškių parapijos bažnyčioje.

Rugpjūčio 17 d. 12 val. - Sutvirtinimas Pivašiūnų parapijos bažnyčioje.

Atlaidai ir minėjimai

Gegužės 11 d. - Sekminių atlaidai Kazokiškių parapijos bažnyčioje. Gegužės 18 d. - Švč. Trejybės atlaidai Skudutiškio parapijos bažnyčioje. Birželio 15 d. - Saldutiškio parapijos bažnyčios (naujo) varpo šventinimas. Birželio 24 d. – kun. Broniaus Bulikos 20-ųjų mirties metinių minėjimas Jiezno bažnyčioje. Liepos 26 d. - Dusmenų parapijos bažnyčios 190 metų sukakties minėjimas. Rugpjūčio 9 d. – Semeliškių parapijos bažnyčios 225 metų sukakties minėjimas. Rugpjūčio 15 - 22 d. - Žolinės atlaidų aštuondienis Pivašiūnų šventovėje. Rugpjūčio 17 d. - šv. Roko atlaidai Jiezno ir Semeliškių parapijų bažnyčiose. Rugpjūčio 20 d. - Dievo tarno arkivysk. T. Matulionio (46-ųjų) mirties metinių minėjimas Kaišiadorių katedroje.

Kurijos kancleris