Naujienos

Konferencija „Kaip išsaugoti pradėtą gyvybę Kaišiadorių krašte?“ (2008 04 29)

2008 m. balandžio 29 d. Kaišiadorių rajono savivaldybėje įvyko konferencija „Kaip išsaugoti pradėtą gyvybę Kaišiadorių krašte?“ Konferencijoje dalyvavo 36 kaišiadoriečiai, iš jų - 11 savivaldybės tarybos narių, taip pat Kaišiadorių vyskupijos Šeimos centro atstovai. Šia proga, konferencijos dalyviai priėmė bendrą kreipimąsi dėl pradėtos gyvybės apsaugos.

Kreipimesi, kuris adresuotas Lietuvos Respublikos Prezidentui, Vyriausybei, Seimui ir politinėms partijoms, sakoma:

„Mes, konferencijos „Kaip išsaugoti gyvybę Kaišiadorių krašte“ dalyviai, manome, jog žmogaus gyvybės nutraukimas net ir pirminėje žmogaus vystimosi fazėje yra amoralus. Remdamiesi kaimyninių šalių patirtimi, sveiku protu ir moralinėmis krikščioniškojo pasaulio vertybėmis, siūlome:

- paspartinti parengtos jaunimo rengimo šeimai ir lytinio ugdymo programos įgyvendinimą, kuri ruoštų jaunus žmones sveikam ir atsakingam lytiniam gyvenimui;

- užtikrinti socialinę, medicininę, finansinę paramą kūdikio besilaukiančioms motinoms ir vaikus auginančioms šeimoms, ypač krizinio nėštumo atvejais;

- riboti nėštumo nutraukimo galimybę, paliekant tik išimtinus atvejus šios procedūros taikymui.

Tikime, jog Lietuvos visuomenė ir politikai, remdamiesi sveiku protu ir prigimtinės moralės vertybėmis, priims sprendimus, garantuojančius žmogaus gyvybės apsaugą nuo pirmos iki paskutinės jo gyvavimo akimirkos".

Konferencijos vardu kreipimąsi pasirašė Kaišiadorių rajono meras R. Urmilevičius.

Kaišiadorių vyskupijos Šeimos centras

« atgal