Naujienos

Kaišiadorių vyskupijos CARITAS metinė konferencioja (2007 11 24)

2007 m. lapkričio 24 d. Kaišiadoryse vyko Kaišiadorių vyskupijos CARITAS metinė konferencija, kurios šiųmetė tema - “Visų pirma turėkite apsčiai meilės vieni kitiems…” (1 Pt 4, 8). Į konferenciją susirinko 68 CARITAS savanoriai iš šių vyskupijos parapijų: Bijutiškio, Birštono, Daugų, Dusmenų, Elektrėnų, Kaišiadorių, Kalvių, Kruonio Merkinės, Molėtų, Pivašiūnų, Saldutiškio, Semeliškių, Stakliškių, Širvintų, Stirnių, Vievio ir Žiežmarių.

Pradžioje konferencijos dalyviai - savanoriai dalyvavo šv. Mišiose, kurias aukojo Kaišiadorių vyskupas J. Matulaitis. Po to visi sugužėjo į Kaišiadorių vyskupijos Sielovados centrą. Ataskaitinį pranešimą skaitė Kaišiadorių vyskupijos CARITAS direktorius kun. Rimvydas Jurkevičius; jis paminėjo, kad pastaruoju metu daugiausiai laiko CARITAS savanoriai skyrė vykdant projektą “Maisto intervencinės atsargos”. Neliko pamiršti ir kiti Kaišiadorių vyskupijos CARITAS projektai, programos ir veiklos: CARITAS darbuotojai ir savanoriai lanko ir slaugo ligonius, vienišus žmones, administruoja globos namus, dirba su vaikais, jaunimu ir šeimomis bei siekia suteikti ne tik vienkartinę užuojautą ar labdarą... Nemažai nuveikta, kad žmonės gautų realią pagalbą, kaip antai vyskupijoje vykdomas projektas „Jaukūs namai“ ar programa “Vaiko orumo išsaugojimas”.

Po ataskaitinio pranešimo savanoriai klausėsi br. Pranciškaus (Šv. Jono kongregacija) pranešimo “Visų pirma turėkite apsčiai meilės vieni kitiems…” (1 Pt 4, 8). Konferencija baigėsi bendra Agape, kur susibūrusieji dalinosi žemiškomis gėrybėmis, savo džiaugsmais ir rūpesčiais, bendravo tarpusavyje.

Kaišiadorių vyskupijos CARITAS (ses. Vincenta)

« atgal