Kviečiame į advento susitelkimą, skirtą Kaišiadorių vyskupijos parapijų aktyviesiems (2007 12 15)

Kviečiame į Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centro rengiamą advento susitelkimą, skirtą Kaišiadorių vyskupijos parapijų aktyviesiems

Kada: 2007 m. gruodžio 15 d. (šeštadienis)

Kur: Rožinio slėpinių kelio namai, Guronių kaimas, Žaslių parapija, Kaišiadorių r. sav.

Dalyviai: Suaugę aktyvūs parapijiečiai (arba norintys būti aktyviais) ir visi, kurie ieško progos praleisti truputį laiko maldoje (2 – 3 žmonės iš parapijos)

Programos trukmė: 10 val. – pradžia (būtina nevėluoti); pabaiga ~ 17 val.

Programos vadovai: seserys eucharistietės

Auka: už pietus (pusryčių ir vakarienės - nebus)

Registracija: Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centre tel. 8-346–54073 (Birutės g. 9, Kaišiadorys)

Kaip pasiekti Guronis?

Automobiliu: nuo autostrados Vilnius-Kaunas prie Elektrėnų sukama Jonavos kryptimi; ten kryptį nurodo kelio ženklas "Kardinolo V. Sladkevičiaus tėviškė". Pravažiavus „Žaslių geležinkelio stoties“ gyvenvietę, prieš geležinkelio pervažą sukama į kairę (yra kelio ženklas).

Traukiniu: išlipama stotelėje „Žasliai“ ir einama apie 2 km pėsčiomis Kauno kryptimi iki geležinkelio pervažos; prieš ją yra kelio ženklas "Kardinolo V. Sladkevičiaus tėviškė", ten pasukama į kairę. Rožinio slėpinių kelias nuo šios pervažos nutolęs apie 800 metrų.

Kaišiadorių vyskupijos katechetikos centras