A. Petkevičiūtė. Prisiminus vasarą: Stovykla “Sek paskui mane” (2007)

2007 m. liepos 14-18 dienomis Varkalėse (Užuguosčio parapija) vyko Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro organizuota stovykla. Jos tema – „SEK PASKUI MANE“. Stovykloje dalyvavo 11-18 m. jaunimas iš Kaišiadorių, Elektrėnų, Žiežmarių, Molėtų, Kernavės, Bagaslaviškio, Musninkų, Daugų, Gegužinės ir Pivašiūnų parapijų.

Stovyklos tikslas – gilinti jaunų žmonių tikėjimą, įsiklausyti į Dievo kvietimą – sekti paskui Jį, liudyti Jo meilę savo gyvenimu. Stovykloje buvo nuostabu, nes kiekvienas dalyvavęs, prisidėjo prie jos jaukumo savo nuoširdžiomis šypsenomis, savo vaikišku krykštavimu, žaidimais ir maldomis. Buvo nepakartojama, nes stovykloje dalyvavęs jaunimas bandė įsigilinti į tikėjimo prasmę per maldą, mokymus, žaidimus ir buvimą drauge. Į svečius buvo atvykę du klierikai iš Kaišiadorių ir Žiežmarių. Jie vedė įdomius mokymus, atskleidžiančius Dievo įvaizdžius, ir tikrosios bendrystės su Jėzumi prasmę.

Visus labai nustebino ir pradžiugino Varkalių gyventojų dosnumas ir geros širdys. Jie mums atnešdavo šilto pieno, kiaušinių, daržovių.

Paskutinį vakarą buvo surengtas „Talentų šou“, kuriame jaunimas labai aktyviai ir su dideliu noru dalyvavo: buvo labai linksma ir įdomu žiūrėti į stovyklautojų pasirodymus. Kai reikėjo atsisveikinti ir važiuoti namo, buvo ir ašarų, nes niekas nenorėjo skirtis.

Bet tikimės, jog tas laikas, praleistas kartu, visiems buvo naudingas, sustiprino ne tik tarpusavio draugystę, bet ir vienybę su Jėzumi. Kitais metais stovykloje lauksime visų sugrįžtant.

Aurelija Petkevičiūtė, Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centras