Kaišiadorių vyskupijos parapijų jaunimo lyderių susitikimas Elektrėnuose (2004 01 24)

2004 m. sausio 24 d. Elektrėnuose, Vaikų dienos centre, įvyko Kaišiadorių vyskupijos parapijų jaunimo lyderių susitikimas. Renginį organizavo Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras.

Susitikimo tikslas – Jaunimo centro vardu padėkoti vyskupijos jaunimui už pagalbą parapijose, už aktyvų dalyvavimą rengiant įvairius renginius vyskupijoje ir parapijose, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pagalvoti apie šių metų planus, pabendrauti su Elektrėnų vaikų globos namų ir Vaikų dienos centro vaikais, šv. Mišiose padėkoti Viešpačiui už suteiktas malones ir visiems kartu pabuvoti Elektrėnų ledo rūmuose, pačiuožinėti.

Į Elektrėnus suvažiavo jaunimo lyderiai iš Alytaus, Bagaslaviškio, Jiezno, Kaišiadorių, Kruonio, Musninkų, Palomenės, Pivašiūnų, Punios, Stakliškių, Vievio, Užuguosčio ir Žaslių parapijų, iš viso 30 dalyvių.

Susitikimo pradžioje, po trumpo susipažinimo, parapijų atstovai pristatė savo 2003 metais organizuotus renginius bei planus 2004 metams. Po geros valandos prie mūsų prisijungė 15 Elektrėnų vaikų globos namų ir 12 Vaikų dienos centro auklėtinių, su kuriais jaunimo lyderiai grupelėse svarstė Evangelijos pagal Matą eilutę: “Leiskite mažutėlius ir nedrauskite jiems ateiti pas mane, nes tokių yra dangaus karalystė” (Mt 19,14) bei piešė Dangaus karalystės plakatą; po to - arbatos pertraukėlė. Pasišnekučiavus prie arbatos visi keliavo į Elektrėnų švč. M. Marijos - Kankinių Karalienės bažnyčią pagarbinti Tą, kurio vardu susirinko, padėkoti Viešpačiui už suteiktą galimybę jau dabar kartu išgyventi Dangaus karalystės džiaugsmą ir palaimą.

Susitikimas baigėsi malonumais ant ledo; gera buvo žiūrėti, kai mažieji mokė ar padėjo čiuožti vyresniems. Diena praėjo greitai. Vien tik vaikų klausimai - “kada vėl atvažiuosite” - liudijo, jog susitikimas buvo prasmingas.

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras