Naujienos

Parodos ‘Biblija istorijoje ir šiandien” pristatymas Kaišiadoryse (2004 01 18)

Š.m. sausio 18 d. Kaišiadorių vyskupijos Sielovados centro didžiojoje salėje įvyko Lietuvos Biblijos draugijos parengtos parodos “Biblija istorijoje ir šiandien” pristatymas.

Renginį vedusi ses. Viktorija Plečkaitytė MVS, Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centro vedėja, pristatymą pradėjo mintimis apie išskirtinę Šv. Rašto svarbą Krikščionybėje ir net gi knygų pasaulyje. Visus susirinkusius pasveikino Jo Ekscelencija Kaišiadorių vyskupas Juozapas Matulaitis. Lietuvos Biblijos draugijos veiklą, tikslus ir uždavinius pristatė Lietuvos Biblijos draugijos vykdomasis direktorius p. Mykolas Mikalajūnas, o su pačia paroda trumpai supažindino LBD atstovė p. Vilhelmina Kalinauskienė, giedojo Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo bažnyčios jaunimo choras.

Parodos “Biblija istorijoje ir šiandien” lankytojai galės susipažinti su Biblijos atsiradimo istorija, įvairiu laiku išleistais Biblijos egzemplioriais lietuvių kalba bei vertimais į įvairias užsienio kalbas. Parodos pristatymo dalyvius ypač sužavėjo ir nustebino didžiausias jos eksponatas – iš pranašo Jonos knygos atkeliavusi 7 m. didžuvė ir jos pilve besėdįs pats pranašas Jona. Tikime, kad ši puiki audiovizualinė instaliacija sudomins ir pradžiugins ir suaugusius, ir jaunuosius parodos lankytojus. Pastariesiems Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centras, drauge su Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir Švietimo skyriumi, pakvietė dalyvauti projekte “Jona” – surasti pranašo Jonos istoriją Šv. Rašte, ją perskaityti ir pamėginti iliustruoti, o tuomet apsilankyti parodoje ir sutikti patį pranašą Joną. Tikimės, jog moksleivių darbeliai, atsiųsti ar atnešti į Katechetikos centrą, sudarys dar vieną gražią parodą!

Paroda veiks iki vasario 29 dienos; Kaišiadoriečiai ir miesto svečiai bei rajono gyventojai galės ją lankyti kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 13 iki 17 val.

Kaišiadorių vyskupijos Katechetikos centras

« atgal