Naujienos

Kaišiadorių vyskupijos jaunimo komandos savaitgalis (2006 11 3-4)

KVJK – tai Kaišiadorių vyskupijos jaunimo komanda, kuri yra susikūrusi dar šių metų pradžioje. Šiai jaunimo grupei priklauso tikėjimu degantys jauni žmonės, kurie stengiasi giliau pažinti Dievą, gyventi Jo Žodžiu, savo savanoriška veikla įsijungti į Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centro darbą.

Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos auklėtinių, Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centro bei jo savanorių iniciatyva šių metų lapkričio 3 – 4 dienomis 36 jauni žmonės iš skirtingų vyskupijos parapijų (Aukštadvario, Butrimonių, Elektrėnų, Jiezno, Kaišiadorių, Paparčių, Vievio, Žiežmarių) susibūrė KVJK savaitgaliui. Susitikimo tikslas - šlovinti Viešpatį, mokytis, nustatyti komandos struktūrą, įsipareigoti. Vyko mokymai įvairiomis temomis: organizacijos misija, vizija, kertiniai organizacijos prioritetai, vadovavimo stiliai. Per šias dvi dienas buvo nustatyta: KVJK misija - būti Dievo pasiuntiniais (priimti Jį į savo širdis, eiti su Juo per gyvenimą, skelbti Jį kitiems); KVJK vizija – 1) Šlovinimas ir bendra malda; 2) Darbas su jaunimu ir pagalba KVJC (Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centrui); 3) Savęs ugdymas.

Savaitgalio metu taip pat apibrėžtos vertybės, kuriomis remsis KVJK nariai savo kasdieniniame gyvenime: atsakomybė, bendruomeniškumas, tarnystė, buvimas pavyzdžiu, nuoširdumas (plačiau žr. http://www.kvjk.com/).

Susitikimo programoje taip pat buvo skirtas laikas šlovinimui, šv. Mišioms ir netgi žaidimams, kurie stiprina dalyvių komandiškumą, buvimą drauge.

Užsidegę geranoriškumu ir noru giliau pažinti Viešpatį bei vieni kitus, KVJK susitiks jau 2007 m. sausio mėnesį kelių dienų stovyklėlei...

Jolanta Pupalaigytė, Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centro vadovė

« atgal