Naujienos

Vyskupijos jaunimo rekolekcijų diena (2006 04 01)

2006 m. balandžio 1 d., trokšdami artimiau pabūti su Dievu ir norėdami nors trumpam ištrūkti iš savosios kasdienybės, 24 jaunuoliai iš Kaišiadorių vyskupijos keliavo į Kauną, kur vyko rekolekcijos “AŠ IR TĖVAS ESAME VIENA” (Jn 10,30), organizuotos Gyvenimo ir tikėjimo instituto. Rekolekcijas vedė Virginija Malinauskienė, Vytauto Didžiojo universiteto pastoracinės teologijos magistrė, ir Vaidilė Šumskienė, Vytauto Didžiojo universiteto pastoracinės teologijos magistrė.

Rekolekcijose jų dalyviai galėjo atnaujinti ir sustiprinti ryšį su Dievu, susipažinti su įvairių laikmečių ir kultūrų Kristaus vaizdavimo tradicijomis, gyviau pažvelgti į turimą Dievo įvaizdį ir užmegzti stipresnį ryšį su Juo.

Šalia įvadinių minčių, išsakytų rekolekcijų metu, buvo pateikti klausimai asmeniniams pamąstymams, t.y. žvilgsniui į save ir į asmeninį ryšį su Dievu. Vėliau rekolekcijų dalyviai tarpusavyje dalinosi savo tikėjimo patirtimi ir įžvalgomis, kurios, tikėtina, paskatino didesniam pasitikėjimui Dievu ir davė drąsos nerti į gilesnes Jo pažinimo patirtis - dar tvirtesnę draugystę su Juo.

Rekolekcijos baigėsi šv. Mišiomis Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje.

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras

« atgal