Kaišiadorių dekanato Eucharistinis kongresas (2005 05 21–22)

Š.m. gegužės 21 – 22 d.d. Kaišiadoryse vyks Kaišiadorių dekanato Eucharistinis kongresas.

Gegužės 21 d. vaikų (iki 14 m.) programa: 9 - 10 val. - registracija Vyskupijos Sielovados centre (Birutės g. 9, Kaišiadorys); įvairūs teminiai – kūrybiniai užsiėmimai; pietūs; 14 val. – šv. Mišios Katedroje. Jaunimo (nuo 14 m. ) programa: 16 - 16.30 val. - registracija Vyskupijos Sielovados centre (Birutės g. 9, Kaišiadorys); parapijų ir darbo grupių pristatymas; darbas grupėse, vakarienė, gegužinės pamaldos, Švč. Sakramento adoracija (naktinė), pusryčiai.

Gegužės 22 d. šeimų (parapijų) programa: 8.45 val. – parapijų atstovų sutikimas; 9.30 val. - Kaišiadorių vyskupo žodis; Švč. Sakramento adoracija; teminiai užsiėmimai; 12 val. – šv. Mišios Katedroje; agapė.

Kaišiadorių dekanato tikinčiuosius kviečiame dalyvauti!

Eucharistinio kongreso organizatoriai