Kviečiame į sakralinio meno parodų pristatymą Birštono muziejuje (2005 05 02)

Kviečiame į sakralinio meno parodų pristatymą Birštono muziejuje (Vytauto g. 9, Birštonas)

Š. m. gegužės 5 d., ketvirtadienį, 16 val. Birštono sakraliniame muziejuje vyks dviejų sakralinio meno parodų pristatymas: RAMUNĖS GUTAUSKAITĖS ŽUTAUTIENĖS (Vilnius) liturginių rūbų paroda ir AUDRONĖS MICKUTĖS (Kaunas) ikonų piešinių paroda “Dievo ir mūsų Motinai“.

Bažnyčia šiuos metus yra paskelbusi Eucharistijos metais, todėl sakralinis muziejus, atsiliepdamas į Lietuvos vyskupų raginimą ugdyti eucharistinį maldingumą, sakramentų šventimą, pradeda keturių paskaitų ciklą apie Eucharistijos esmę, liturginius aspektus. Parodų pristatyme Tikėjimo ir gyvenimo instituto lektorė ses. O. Vitkaukaitė, MVS, skaitys pranešimą tema „Eucharistija ir Bažnyčia“. Po to parodų autorės pristatys savo kolekcijas.

Birštono Sakralinis muziejus, Vytauto g.9, Birštonas

Roma Zajančkauskinė, muziejininkė