Kaišiadorių vyskupijos jaunimas rekolekcijose (2005 04 01 – 03)

2005 m. balandžio 1 - 3 d. Vilniuje, Trinapolyje, šv Jono kongregacijos broliai organizavo rekolekcijas “Mes atvykome jo pagarbinti”, skirtas 17 – 35 metų amžiaus jaunimui. Kadangi tai Pasaulio jaunimo dienų tema, tai ir raginome dalyvauti ypač tuos, kurie ruošiasi vykti į Pasaulio jaunimo dienas. Šiose rekolekcijose dalyvavo ir Kaišiadorių vyskupijos jaunuoliai iš Aukštadvario, Daugų, Jiezno, Žaslių ir Žiežmarių parapijų, ketinantys vykti į Pasaulio jaunimo dienas Kolne.

Rekolekcijų mokymuose t. Elijas kalbėjo apie Dievo teisingumą ir gailestingumą, bei Dievo garbinimą. Šios rekolekcijos sutapo su Dievo Gailestingumo liturgine iškilme, todėl t. Pranciškus Ksaveras pristatė šv. Faustinos gyvenimą, kartu meldėmės Dievo gailestingumo vainikėlį. Šeštadienio popietę geras oras pakvietė visus pasivaikščioti, vilniečiai pristatė Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus kelio koplytėles, jų istoriją. Šeštadienio vakare iki 24val. vyko Švč. Sakramento adoracija, kurios metu sužinoję apie Šventojo Tėvo Jono Pauliaus II mirtį, kartu meldėmės.

Sekmadienį ėjome piligriminį žygį nuo Trinapolio iki tėvų jonitų vienuolyno. Kelyje kalbėjome Dievo gailestingumo vainikėlį už Popiežių, už Bažnyčią, pašaukimus, šeimas, už save bei artimuosius... Piligriminį žygį vainikavo šv. Mišios, po kurių dalinomės ne tik maistu, bet ir rekolekcijų tylos metu išgyventomis mintimis ir jausmais. Pasistiprinę ir pailsėję susitikome koplyčioje pasiklausyti t. Elijo minčių apie Dievo garbinimą, adoraciją, po kurių dar pusvalandžiui likome kartu garbinti Viešpatį, Jam dėkoti, būti su Juo... Sekmadienį užbaigėme apsilankymu prie šv. Faustinos namelio, kuriame ji patyrė regėjimus. T. Elijo palaiminimas skelbė: eikite ir neškite gailestingumą ir ramybę…

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro vadovė Inesa Sinkevičiūtė