Kaišiadoryse vyko pašnekesys apie ateitininkiją (2004 10 30)

2004 m. spalio 30 d. Kaišiadoryse, vyskupijos Sielovados centre (Birutės g. 9), įvyko susitikimas su Ateitininkų organizacijos atstovais atvykusiais iš Vilniaus. Į susitikimą buvo pakviesti vyskupijos mokytojai, aktyvusis parapijų jaunimas, kurie panoro ne vien susipažinti su šia organizacija, bet taip pat kurti ją savo aplinkoje.

Nors ateitininkų organizacija susidomėjo tik 8 parapijos, tačiau jų atstovai liko patenkinti, nes susipažino su ateitininkijos veikla šiandien bei organizacijos struktūra. Šiomis ir kitomis aktualiomis temomis susirinkusiems kalbėjo Vaidotas Vaičaitis. Jaunučių ateitininkų sąjungą (JAS) pristatė Rozvita Vereikienė , taip pat buvo pristatytos ir moksleivių (MAS) bei sendraugių ateitininkų sąjungos (SAS).

Kaišiadorių vyskupijoje oficialiai veikiančių (įregistruotų) ateitininkų kuopų nėra daug. Pačios aktyviausios yra šios: arkv.T.Matulionio ateitininkų kuopa Kaišiadoryse ir kard.V.Sladkevičiaus moksleivių ateitininkų kuopa Merkinėje. Tikimės, jog po šio renginio - Ateitininkų organizacijos prisistatymo - atsiras ir daugiau norinčiųjų priklausyti ateitininkijai ir gyventi pagal jos principus.

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro vadovė Inesa Sinkevičiūtė