Kaišiadorių vyskupo kreipimasis dėl Caritas adventinės paramos akcijos „Gerumas mus vienija“ (2010)

Brangūs Kaišiadorių vyskupijos tikintieji, kaip ir kasmet, Lietuvos Caritas drauge su vyskupijų Caritas organizacijomis šiemet rengia adventinę šalpos akciją "Gerumas mus vienija", kurios metu kviečia parapijų Caritas skyriuose už auką, skiriamą vargstančiųjų reikalams, įsigyti simbolinę Caritas žvakelę, taip paliudijant krikščioniškąją artimo meilę bei solidarumą.

Šia proga Kaišiadorių vyskupijos parapijų bažnyčiose vieną advento sekmadienį bus rengiama rinkliavą Caritas reikalams; 50% surinktų aukų bus skiriama parapijos Caritas, o 50% - vyskupijos Caritas reikmėms.

Padėdami vargstantiems meile ir dėmesiu, mes kursime teisingesnį ir gražesnį pasaulį, paliudysime krikščionišką artimo meilę! Ačiū Jums!

Kaišiadorių vyskupas J. Matulaitis