Kard. V. Sladkevičiui po mirties suteiktas Kaišiadorių garbės piliečio vardas (2010 08 08)
2010 m. rugpjūčio 8 d., Kaišiadorių parapijos bažnyčioje – katedroje švenčiant bažnyčios titulo – Kristaus Atsimainymo atlaidus, Kaišiadorių vyskupas J. Matulaitis priėmė Kaišiadorių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo liudijimą ir regalijas, po mirties suteiktus Jo Eminencijai kard. Vincentui Sladkevičiui, buvusiam Kaišiadorių vyskupijos ganytojui. Juos įteikė Kaišiadorių rajono savivaldybės meras R. Urmilevičius. Kaišiadorių vyskupas padėkojo Savivaldybei už parodytą pagarbą šiam iškiliam asmeniui ir prisiminęs keletą minčių iš jo pamokslų ragino įgyvendinti užsibrėžtą kardinolo siekį – būti Dievo gerumo ženklu savo aplinkoje. Liudijimas ir regalijos nuo šiol bus eksponuojami kard. V. Sladkevičiaus tėviškėje - Guronyse, memorialiniame kambaryje.

Kaišiadorių vyskupijos kurija