Kaišiadorių vyskupas lankė ligonius (2010 02 11)

Šių metų vasario 11 d. Kaišiadorių katedroje ir kitose vyskupijos bažnyčiose, atsiliepiant į Visuotinės Bažnyčios raginimą, melstasi už ligonius. Šia proga Kaišiadorių vyskupas J. Matulaitis lankė ligonius ir šventė Mišias Kaišiadorių ligoninėje, o po to aplankė slaugos skyriuje gulinčius ligonius. Šia proga vyskupas taip pat šventė Mišias Kruonio senelių globos namų kolpyčioje bei pabendravo su globotiniais, aplankė šių namų sergančiuosius.

Daugumoje Kaišiadorių vyskupijos teritorijoje esančių ligoninių yra įrengtos laikinos (ar pastovios) koplytėlės, kur kartą per savaitę švenčiamos Mišios, teikiamas Ligonių patepimo sakramentas ligoniams. Pastaruoju metu, 2009 m., nauja koplytėlė (oratorija) atvėrė duris Širvintų ligoninėje, kurią aptarnauja Širvintų parapijos kunigai.

Kurijos kancleris