Kaišiadorių parapijos Klebono ir Kaišiadorių rajono savivaldybės Mero kvietimas (2017)

Artėjant beatifikacijos iškilmei, Kaišiadorių parapijos Klebonas ir Kaišiadorių rajono savivaldybės Meras kreipiasi į kaišiadoriečius:

Šiemet esame apdovanoti ypatingai svarbiu istoriniu įvykiu – Kaišiadorių vyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimu palaimintuoju. Ta proga kviečiame Jus, mieli kaišiadoriečiai, prisidėti prie šio įvykio papuošiant savo namus ar balkonus vėliavomis, gėlėmis, langus - plakatais, juos galima pasiimti Verslo informacijos centre, Kaišiadorių rajono savivaldybėje ar Klebonijos raštinėje.

Birželio 24 d. (šeštadienį) 12.30 val. prie Kaišiadorių rajono savivaldybės – aikštėje vyks iškilmingas Popiežiaus Legato (pasiuntinio) kardinolo Angelo Amato sutikimas, 16.30 val. - (po Birželinių pamaldų katedroje) vyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio sarkofago išlydėjimas iš Kaišiadorių į Vilnių. Į Popiežiaus legato sutikimą bei sarkofago išlydėjimą kviečiame ateiti nešiniems Lietuvos vėliavėlėmis, baltais ir geltonais balionais, esant galimybei - pasipuošus tautiniais rūbais.

Birželio 26 d. (pirmadienį) 11.30 val. įvyks Palaimintojo Teofiliaus sarkofago sutikimas prie Kaišiadorių katedros (ir Valandų liturgija katedroje).

Liepos 2 d. (sekmadienį) 12 val. Kaišiadorių katedroje bus švenčiamos iškilmingos šv. Mišios dėkojant Viešpačiui už vyskupo ir kankinio Teofiliaus paskelbimą Palaimintuoju. Po pamaldų (savivaldybės aikštėje) vyks koncertinė programa ir miesto vaišės: būsite vaišinami kareiviška koše, gira, arbata. O jus, mielieji, kviečiame atsinešti ir savo vaišių, kad visi kartu švęstume ir išgyventume bendrystę prie bendro miesto stalo. Kviečia dalyvauti!