Išleistos naujos knygos (2009 04 15)

2009 m. sausio mėn. Kaišiadorių muziejus išleido dvi naujas knygas - E. Staninaitės „Vadovas po Kaišiadorių katedrą“ ir R. Drulienės „Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedra“; pastarajame leidinyje aptariama katedros istorija, architektūra, eksterjero bei interjero atnaujinimai ir pertvarkymai, dekoras, interjerą kūrę menininkai ir kt. Knygos apimtis - 79 puslapiai. Abi knygos gausiai iliustruotos. Knygų leidimą parėmė Kaišiadorių vyskupijos kurija, Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo parapija ir Kaišiadorių rajono savivaldybė.

2008 m. gruodžio mėn. leidykla „Savastis“ išleido knygą „Elektrėnų dekanato sakralinis paveldas“. Leidinyje pristatoma dekanato parapijų bažnyčių istorija, jų sukauptos vertybės, pirmą kartą Kaišiadorių vyskupijos istorijoje pateikti dekanato parapijų žemėlapiai. Leidinio apimtis – 203 puslapiai, santrauka anglų kalba, gausiai iliustruotas.

Kurijos kancleris