Kaišiadorių vyskupijos Caritas metinė konferencija “Kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų” (2008 11 29)

2008 m. lapkričio 29 d. Kaišiadorių vyskupijos Caritas organizavo metinę konferenciją “…kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų…” (Jn 15, 11), skirtą vyskupijos Caritas darbuotojams ir savanoriams. Į konferenciją atvyko savanoriai iš Kernavės, Merkinės, Elektrėnų, Birštono, Jiezno, Gelvonų, Daugų, Kaišiadorių, Semeliškių, Pivašiūnų, Dusmenų, Palomenės, Darsūniškio, Kalvių, Kruonio, Žiežmarių, Molėtų ir Onuškio parapijų Caritas skyrių.

Konferencija prasidėjo šv. Mišiomis Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje. Šv. Mišias celebravo ir homiliją pasakė Kaišiadorių vyskupo generalvikaras mons. dr. Algirdas Jurevičius. Po šv. Mišių visi susibūrė Kaišiadorių vyskupijos Sielovados centre. Į konferenciją subūrusius nuoširdžiai pasveikino Kaišiadorių vyskupijos Caritas direktorius kun. dek. Rimvydas Jurkevičius, renginyje taip pat dalyvavo Vyskupo generalvikaras mons. A. Jurevičius. Kaišiadorių vyskupijos Caritas veiklos ataskaitą pristatė reikalų vedėja ses. Vincenta Slavėnaitė MVS. Paskaitą tema "Kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų" (Jn 15, 11) savanoriams skaitė kun. Vytautas Kirka, Kaišiadorių parapijos vikaras.

Konferencijos pabaigoje buvo surengta agapė; savanoriai dalinosi žemiškomis gėrybėmis ir galėjo tarpusavyje pabendrauti.

Kaišiadorių vyskupijos Caritas