Vyskupijos chorelių šventė, vykusi Birštone (2008 05 16-17)

2008 m. gegužės 16 – 17 d. gausus būrys Kaišiadorių vyskupijos vaikų ir jaunimo - 190 asmenų - susirinko į tradicinę vyskupijoje chorelių šventę - “Tik iš Tavo malonės”; šventė vyko Birštone, ją organizavo Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras.

Gilintis į giedojimo tarnystės dovaną atvyko 13 vyskupijos parapijų gausesnių ir mažesnių chorelių – iš Alytaus, Aukštadvario, Beižionių, Birštono, Elektrėnų, Eičiūnų, Jiezno, Kaišiadorių, Molėtų, Musninkų, Pivašiūnų, Stakliškių ir Žiežmarių. Šlovinimo maldai vadovavo Kaišiadorių vyskupijos jaunimo komanda - KVJK.

Pirmąją susibūrimo dieną – po pietų vaikai ir jaunimas, šlovindami Viešpatį giesme bei su vėliavomis, Birštono miesto gatvėmis ėjo į parapijos bažnyčią švęsti Eucharistiją. Mišias celebravo Kaišiadorių vyskupas J. Matulaitis. Vakare, po agapės su parapijiečiais, choreliai prisistatė giesme, po to - linksmoji dalis ir vėl - žiburių eisena į bažnyčią - Švč. Sakramento adoracijai.

Antrąją dieną kun. A. Akelaitis, vyskupijos Jaunimo centro dvasios vadovas, vedė mokymą “Gyrius teskambės”. Vėliau jaunimas ir vaikai būrėsi į vieną iš 6 kūrybinių – teminių užsiėmimų. Tuo tarpu chorelių šventė baigėsi šlovinimu, kuriam vadovavo pranciškoniškojo jaunimo grupė iš Kretingos. Visi choreliai dalinosi bendryste ir džiaugėsi šia tarnystės Bažnyčioje dovana.

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras