Apie susitikimą procesijos dalyvėms, adorantėms Kaišiadoryse (2006 05 06)

2006 m. gegužės 6 d. penkiasdešimt vyskupijos procesijos dalyvių, adorančių iš Bagaslaviškio, Dusmenų, Eičiūnų, Jiezno, Kalvių, Kaišiadorių, Paparčių, Pivašiūnų, Vievio ir Užuguosčio parapijų susirinko į pirmąjį Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro joms organizuotą susitikimą Kaišiadoryse, Sielovados centre. Gražu, kad į renginį atvyko ne tik mažos mergytės, bet ir 20 merginų nuo 14 iki 17 metų amžiaus, kurios savo parapijose dalyvauja procesijoje ir stengiasi sąmoningai išgyventi šią tarnystę.

Susitikimo tikslas buvo burti, drąsinti ir skatinti mergaites šiai kilniai tarnystei bažnyčioje, pasidalinti patirtimi ir supratimu apie šią tarnystę, stengtis giliau suvokti jos prasmę, taip pat džiaugtis tarpusavio bendryste ir bendryste su Dievu.

Renginio pradžioje, po susipažinimo, dalyvės susiskirstė į dvi amžiaus grupes, kuriose gilinosi į tarnystės svarbą. Žvelgdamos į Švč. Mergelės Marijos tarnystės pavyzdį, mokėmės, kad ir procesijos dalyvių ar adorančių tarnystėje svarbiausia visada prieš akis turėti Jėzų, o ne pačioms būti dėmesio centre. Susitikime mergaitės kartu pildė adorantės knygelę, svarstė, kuo graži ši tarnystė, pasikeitė adresais. Kartu ne tik žaidėme, dalinomės, bet ir skyrėme beveik valandą Švč. Sakramento adoracijai - susitikimui su Jėzumi. Susitikimo pabaigoje mergaitės džiaugėsi ir klausė, kada vėl susitiksime.

Dėkojame parapijų klebonams, besirūpinantiems procesijų dalyvėmis mergaitėmis, adorantėmis savose parapijose, sudariusiems galimybę mergaitėms susitikti, dalintis ir džiaugtis šia tarnyste. Dėkojame visiems, atlydėjusiems mergaites. Buvo gera kartu.

Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro vadovė I.Sinkevičiūtė